X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری


ads


نفشه های همسان آبروهای راه تا دهانه 10 متر

شنبه 19 فروردین 1396 ساعت 17:36

بنا بر مفاد ماده 23 قانون برنامه و بودجه، سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور موظف به تهیه و ابلاغ ضوابط، مشخصات فنی، آیین نامه ها و استانداردهای اجرایی مورد نیاز طرح های عمرانی کشور می باشد. با توجه به تنوع و گستردگی طرحهای عمرانی، طی سالهای اخیر سعی شده است در تهیه و تدوین این گونه مدارک علمی از مراکز تحقیقاتی و توان فنی دستگاه های اجرایی ذیربط استفاده شود. از این رو نشریه « نقشه های همسان آبروهای راه تا دهانه 10 متر (  آبروهای دالی شکل ) » با همکاری مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و بهره مندی از توان علمی و تخصصی جمعی از کارشناسان باتجربه کشور تهیه شده است

پیش از این مجموعه نقشه های تیپ پلهای راه تا دهانه 8 متر توسط دفتر تحقیقات ومعیارهای فنی (وقت) با مشارکت و همکاری مهندسان مشاور تهیه و در سال 65 در اختیار جامعه فنی کشور قرار داده شده بود با توجه به تغییرات اعمال شده در آیین نامه ها و ضوابط فنی مربوط به طرح و بارگذاری پلها از طرف دیگر بازخوردهای دریافت شده از اجرای نقشه های تیپ آبروها، نقشه های همسان آبروهای دالی شکل مورد بازبینی قرار گرفت.

در ادامه فایل اتوکد آبروهای دالی با دهانه های مختلف و بر اساس ویرایش جدید را می توانید دریافت کنید.

1- نقشه اتوکد آبرو ی همسطح یک دهانه دو متری و ارتفاع دو متر

2- نقشه اتوکد آبروی همسطح یک دهانه دو متری و ارتفاع یک متر

3- نقشه اتوکد آبروی زیر خاکی یک دهانه دو متری و ارتفاع دو متر

4- نقشه اتوکد پل سه دهانه 8 متری بر اساس نشریه جدید

5- فایل اتوکد جزئیات نرده آبروها طبق نشریه جدید

7- نقشه اتوکد آبروی دالی همسطح یک دهانه سه متری با ارتفاع دو متر

8- نقشه اتوکد آبروی زیر خاکی یک دهانه چهار متری و ارتفاع سه مترلطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب ، ما را از نظرات و پیشنهادات خودآگاه سازید (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد